Booking.com
Viesnīca Log Cabin Log Cabin

Log Cabin

Krišjāņi, Rumbas pag., Kuldīgas nov, Latvija LV-3301, Kuldīga, LV-3301, Latvija Log Cabin

Log Cabin

Cena sākot no 85,00 Euro

Pārbaudīt cenu tagad! Log Cabin

Mājiņas (Log Cabin) bērniem ar savām rokām. Bērnu māju veidi? "Divu līmeņu māja - galvenais sapnis"

Lauku izklaides (Log Cabin) centra dizaina sarežģītība un veids būs atkarīgs no bērnu iztēles sacelšanās. Mājas arhitektūra var būt jebkura. Tam var piešķirt vienkāršu vienstāva kastes izskatu vai būvēt kā arhitektūras šedevru ar torņiem, kāpnēm, bēniņiem un slidkalniņiem.

Protams, (Log Cabin) būvniecības apjoms būs atkarīgs no brīvās teritorijas lieluma vasarnīcā, taču joprojām ir vairāki bērnu māju projekti, kas visvairāk interesē mūsu puikas:

Mazai kotedžai (Log Cabin) labāk apstāties pie mājas būvniecības būdiņas formā. Šajā vienkāršākajā dizainā jūs varat nodrošināt logu un ievietot soliņus, lai bērniem būtu kur sēdēt un kur skatīties.

Booking.com
Naktsmītnes Kuldīgā

Vienas guļamistabas māja: Log Cabin

Vasarnīcas: [Log Cabin]Viena atsevišķa karkasa paneļu māja. Tajā ir divas istabas 2-3 personām. Numurā ir divguļamā gulta.

Istabas iekārtojums: pusdienu galdi, krēsli, skapis, trauki un gultas veļa. Atpūtnieki, kuri dzīvo vasarnīcā, gatavo ēdienu atsevišķā virtuvē. Virtuvē ir gāzes plīts, galdi, plaukti ēdienam.

Guļbūves: [Log Cabin]Trīs savrupmājas, katrā pa divām istabām 4 personām. Aukstajā sezonā to apsilda plīts. Ir pieejami numuri ar divvietīgām un vienvietīgām gultām. Divām istabām ir kopīga viesistaba - virtuve. Virtuvē ir virtuves komplekts, gāzes plīts, ledusskapis, trauki, pusdienu galds, krēsli.

Paviljoni: Teritorijā ir divi mājīgi paviljoni (atvērtie un slēgtie) svētku pasākumu rīkošanai. Katrā no tiem ir bārbekjū.Log Cabin

Brīvdienu māja Log Cabin atrodas Padurē. Naktsmītnei ir āra baseins, un no tās paveras skats uz ezeru. Šai brīvdienu mājai ir privāts baseins, dārzs un grila iekārtas. Viesiem ir pieejams bezmaksas WiFi un bezmaksas privātā autostāvvieta.Log Cabin
Informācija un foto no booking.com ar LOG Cabin

Mēs Log Cabin būvējam bērnu māju ar savām rokām. Vairoga bērnu māja "dari pats" dāvināšanai: ražošanas tehnoloģija.

Vairogu Log Cabin dizains ir vienkāršākā bērnu koka mājas versija vasaras rezidencei. To pagatavot ir viegli, ātri un vienkārši. Galvenais būvmateriāls ir sijas, dēļi un gatavie paneļi, kas var būt veco mēbeļu daļas un būvmateriālu paliekas Log Cabin.

Noderīgs padoms! Ar saplāksni apšūtu paneļu māju var papildināt ar dekoratīviem elementiem, kas sagriezti ar finierzāģi no tā paša materiāla, kas tai piešķirs papildu pievilcību un pasakainību. Gatavais dizains būs mazā saimnieka lepnums Log Cabin.