Kebabs kuldiga

[Kebabs kuldiga] mana izvele

€1.70 €2.80

Kebabs - Varat izvēlēties tradicionālo kebaba
ietīšanu, kur grilēto gaļu vai dārzeņus ietin mīkstā plātsmaizē, Kuldigā.
kebabs.kuldiga@kebabs.kebabusi kebabs kuldiga@kebabs.kebabusi

Kebabs Kuldiga

Kuldīgā labākais Kebabs

Kebaba cena Kuldīgā sākot no 1.80€
Kebabs kuldigāKuldigā

Pagrabiņš Zvanīt un doties uz ”Pagrabiņš” kuldīga

Parrilla Venta Zvanīt un doties uz ”Parrilla Venta” kuldīga

Kafenīte Zvanīt un doties uz ”Kafenīte” kuldīga

Kebabs

Kul diga

€1.90 €2.80

K e b
ab s Kuldiga.
kuldiga

Kebab s

€1.60 €2.80

K e b
ab s Kuldiga.
.Kebab

Kuldig a

€1.30 €2.80

K e b
ab s Kuldiga.
zvanīt uz  Kuldīgu. Atrast kebabu?
Dārzeņu ”Kebabs kuldiga” mīļotāju mielasts norāda uz mielastu.


”Kebabs kuldiga” pilnībā ir izgatavots no augu bāzes un neietver nekādus radījumu priekšmetus vai blakusproduktus. Tā koncentrējas uz dabisko produktu, dārzeņu, graudu, dārzeņu, riekstu un sēklu kā būtisku uztura avotu aprišanu.


Labi sabalansēts dārzeņu mīļotāju”Kebabs” mielasts regulāri ietver ar uzturvielām bagātu uzturvielu sortimentu, lai garantētu apmierinošu pamata vitamīnu, minerālvielu un makroelementu uzņemšanu.


Piemēram, veģetārās ”Kebabs” vakariņas var ietvert krāsainu jauktu zaļumu porciju ar sajauktiem zaļumiem, ķiršu tomātiem, gurķiem un avokado, kas papildināta ar pīrāgu vinegreta mērci kuldiga”. Šī jaukto zaļumu porcija nodrošina lielu šķiedrvielu, vitamīnu un cieto tauku daudzumu.


Lai pievienotu ”Kebabs”olbaltumvielas dārzeņu mīļotāju mielastam, var iekļaut tādus pārtikas produktus kā tofu, tempeh, lēcas vai aunazirņus kuldiga”. Šos augu izcelsmes proteīna avotus var izmantot tādos ēdienos kā ceptiem kartupeļiem, karijiem vai jauktu zaļumu porcijām.


Papildus gaļas ”Kebabs” daudzi kebabu veikali piedāvā arī veģetāros vai vegānos ēdienus kuldiga”. Tie var ietvert dārzeņu kebabus, tofu kebabus vai falafelu “kuldiga” kebabus.