LV mūzikā, Lvint mūzikā, EN mūzikā, US mūzikā Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. Temps
mūzikā Temps

Temps mūzikā

Kurzeme un Liepāja. Temps mūzikā 2023

Grupa Liepājā: Līvi dalībnieki

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Temps mūzikā

  Temps mūzikā:Ko dod 10 minūšu pārdomāšana?

  Mēs visi leģitimējam atklāt un sajust mieru visas dienas garumā. Standarta 10 minūšu pārdomu slīpēšanas priekšrocības nostiprina mierīgākas spriestspējas, brīvāku ķermeni, paplašinātu centru, skaidrību un skaidrāku jūtīguma un laipnības sajūtu.


  Pārmaiņas — tas viss, sākot no 10 minūtēm “nekā nedarīšanas”. Šķiet, ka 10 dienas Headspace, kas katru dienu tiek praktizētas 10 minūtes[Maijs ir Jaunavas Marijas mēnesis: uzziniet, kāpēc] mūzikā, samazināja trauslumu par 27%.


  Tāpat kā katrai neizmantotajai nepilnībai, ir vajadzīgs laiks, lai atklātu savu ritmu, iedziļināties tajā un piesaistītu priekšrocības (to galu galā sauc par “meditācijas praksi”).


  Tāpēc ziniet, ka līdz ar to mēs, iespējams, nejutīsimies brīvāki, koncentrētāki un līdzjūtīgāki tikai dažas reizes, kad sākam vai beidzam. Sprieduma spējas ir tik ļoti izmantotas, lai tās būtu enerģiskas un stimulētas, ka tā var cīnīties[Pamanīt un cīnīties ar dez informāciju - EU learning corner] mūzikā, kad mēs lūdzam to atbrīvot. Tāpēc tas ir jāsakārto.


  Gadījumā, ja mēs iesākumā cenšamies 10 minūtes apsvērt, ir pilnīgi ierasts justies uz priekšu – apmēram tādā gadījumā, ja spriestspēja varētu būt galda tenisa šaušana pa kosmosu.


  Bet, jo vairāk mēs to apsveram mūzikā, jo pamatotākas kļūst spriestspējas un jo mazāk sarežģīti kļūst koncentrēšanās uz apkārtējo pasauli un apkārtējo pasauli.


  Neskatoties uz to, ka tas liksies mulsinoši, tā ir parasta pieredze. Doma nav saistīta ar kaut ko citu, kā vien darīt to ar tik lielu dāsnu pret sevi, kā mēs esam gatavi. Patiesība ir tāda , ka nav pareiza vai nepareiza domāšanas veida.


  Tāpēc būsim laipni pret savām sprieduma spējām un izturēsimies delikāti neatkarīgi no tā mūzikā, kas parādās mūsu 10 minūšu pārdomu laikā.


  Kā atrast 10 minūtes, lai pārdomātu?

  Ja notikuma iekšienē šķiet, ka dienas iekšienē nav laika 10 minūtes padomāt, tā būs zīme, ka apsvēršanai bez šaubām ir jābūt vairāk prasībai.


  Bet kā mēs atklājam un nodrošinām šo laiku? Ir skaidri veidi mūzikā, kā katru dienu padarīt domas par aizrautīgām. Trīs galvenie centri varētu palīdzēt mums sākt darbu:


  Labākais laiks domāt ir jebkurā brīdī, kad mēs ejam. Nav svarīgi, kad (vai kur) mēs pārdomājam, tāpēc izvēlieties jebko, kas darbojas vislabāk. Doma [Temps ir svarīgs katrā skaņdarbā]var būt burvīga, lai sāktu ar lietu interjeru no rīta, pāris reizes, kad mūsu diena sākas, vai vakarā gultā.


  Mēs varam rūpīgi apsvērt iespēju atiestatīt sevi, sākot no pēdējā darba sapulces vai pēc tam, kad esam atstājuši bērnus skolā. Ikreiz, kad jūtamies pārņemti mūzikā, varam pieprasīt pārtraukumu un pārdomāt, nevis spiesties cauri: Temps mūzikā.