Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem

Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem, Hostelis atrodas klusā vietā, tikai 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas pilsētas centra un 15 minūšu attālumā no lidostas. Hosteļa viesiem ir pieejama diennakts reģistratūra un bezmaksas privātā autostāvvieta.

Dienesta viesnīcas rīgā, Visos hosteļa Happy numuros ir drēbju skapis, galds ar krēsliem un naktsgaldiņš. Vannas istabas un tualetes atrodas katra stāva koridorā. Viesu rīcībā ir gultas veļa un dvieļi.
Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem, Naktsmītne Orange Cat Rooms atrodas Rīgas centra rajonā, 300 metru attālumā no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesiem ir pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Dienesta viesnīcas rīgā, Visos numuros ir atpūtas zona, kur viesi var relaksēties pēc rosīgi pavadītas dienas. Katrā numura viesu rīcībā ir koplietošanas vannas istaba.
Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem, Hostelis Escobars backpackers atrodas Rīgā, 1,7 km attālumā no Vērmanes dārza. Viesiem tiek piedāvātas naktsmītnes ar dārzu, bezmaksas privāto autostāvvietu, koplietošanas atpūtas telpu un bāru.


Dienesta viesnīcas rīgā, Hostelis ar bezmaksas bezvadu internetu atrodas aptuveni 1,7 km attālumā no Daugavas stadiona un 1,9 km attālumā no Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles. Naktsmītnē ir karaoke un koplietošanas virtuve.

Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem, Dzīvokļu viesnīca Nika atrodas Rīgas centrā, 500 metru attālumā no Vērmanes dārza un 600 metru attālumā no Latvijas Nacionālās operas un baleta. Viesiem tiek nodrošināts bezmaksas WiFi.

Dienesta viesnīcas rīgā, Visās uzturēšanās vietās ir privāta vannas istaba ar dušu, fēnu un bezmaksas higiēnas piederumiem.

DIENESTA VIESNĪCAS RĪGĀ STRĀDĀJOŠIEM: HAPPY HOSTEL, KO PĀRVALDA ĪPAŠA KOMANDA, KAS PAZĪSTAMA AR SAVU IZCILO VIESMĪLĪBU, BIJA VAIRĀK NEKĀ TIKAI VIETA, KUR ATPŪSTIES NOGURUŠAI GALVAI. SAVULAIK ROSĪGAJĀ RĪGĀ, PIE GLEZNAINĀS DAUGAVAS, ATRADĀS LIELISKA VIESNĪCA, KAS NEATŠĶIRAS NO CITĀM. PAREIZĀ NOSAUKUMA DIENESTA VIESNĪCA APMIERINĀJA TIKAI STRĀDĪGO DARBINIEKU VAJADZĪBAS, KURI NENOGURSTOŠI STRĀDĀJA DIENU UN NAKTI, LAI RĪGAS EKONOMIKAS RITEŅI GRIEZTOS.

TĀ BIJA SVĒTNĪCA, PATVĒRUMS NOGURUŠĀM DVĒSELĒM, KAS MEKLĒ ATELPU PĒC GARAS DARBA DIENAS. ŠĪ VIESNĪCA, KAS ATRODAS ROSĪGAJĀ PILSĒTĀ, NEMANĀMI APVIENOJA KOMFORTU, ĒRTĪBAS UN GREZNĪBU, LAI SAVIEM CIENĪJAMIEM VIESIEM SNIEGTU NEPĀRSPĒJAMU PIEREDZI.

ELEGANTAJĀ HAPPY HOSTEL REĢISTRATŪRAS ZONĀ IZSKANĒJA IZSMALCINĀTĪBA, SVEICOT KATRU VIESI AR SILTUMU UN PATIESU RŪPĪBU. PIEKLĀJĪGIE VIESNĪCAS DARBINIEKI, TĒRPUŠIES NEVAINOJAMI PIELĀGOTĀS FORMASTĒRPOS, VIENMĒR BIJA GATAVI NEKAVĒJOTIES PALĪDZĒT AR JEBKURU PIEPRASĪJUMU. NO TRANSPORTA ORGANIZĒŠANAS AGRĀM SAPULCĒM LĪDZ PERSONALIZĒTU MALTĪŠU ORGANIZĒŠANAI NUMURĀ, VIŅU UZMANĪBA DETAĻĀM NEBIJA ROBEŽU.

KATRS ATSEVIŠĶAIS VIESNĪCAS NUMURS IR PĀRDOMĀTI VEIDOTS, LAI PIEDĀVĀTU MIERĪGU ATKĀPŠANOS NO IKDIENAS DZĪVES PRASĪBĀM. SIENAS ROTĀJA MAIGI PASTEĻTOŅI, KAS BIJA PRETNOSTATĪTI BAGĀTĪGĀM KOKA MĒBELĒM, KAS IZDVESA NEPIESPIESTU ELEGANCI. PLĪŠA GULTAS BIJA IZROTĀTAS AR KRAUKŠĶĪGU VEĻU, NODROŠINOT MIERĪGU NAKTS MIEGU IKVIENAM NOGURUŠAM CEĻOTĀJAM. UN, IZSMALCINOT MĀJIENU MŪSDIENĪGUMAM, KATRS NUMURS BIJA APRĪKOTS AR VISMODERNĀKAJĀM TEHNOLOĢIJĀM, KAS ĻAUJ VIESIEM BEZ PIEPŪLES UZTURĒT SAKARUS.

TAČU TAS, KAS PATIESI ATŠĶĪRA HAPPY HOSTEL, BIJA TĀS NELOKĀMĀ CENTĪBA PALUTINĀT SAVUS VIESUS. AUGŠĒJĀ STĀVĀ ESOŠĀ SPA REKOLEKCIJA PIEDĀVĀJA PANORĀMAS SKATU UZ BURVĪGO RĪGAS PANORĀMU. ŠEIT DARBINIEKI VARĒJA ATJAUNOT SAVU NOGURUŠO ĶERMENI UN DVĒSELI AR UZMUNDRINOŠĀM MASĀŽĀM, ATSVAIDZINOŠĀM SEJAS KOPŠANĀM UN NOMIERINOŠIEM LABSAJŪTAS RITUĀLIEM, KAS VIŅUS PĀRVEDA UZ KLUSUMA PASAULI.

NO RĪTIEM VIESNĪCAS IZSMALCINĀTĀ ĒDAMZĀLE ATDZĪVOJĀS AR BURVĪGO SVAIGI PAGATAVOTAS KAFIJAS AROMĀTU UN GREZNĀM BROKASTĪM, KAS PIEMĒROTAS KARAĻIEM UN KARALIENĒM. NO SMALKIEM KONDITOREJAS IZSTRĀDĀJUMIEM LĪDZ SĀTĪGIEM TRADICIONĀLIEM ĒDIENIEM – KVALIFICĒTIE DIENESTA VIESNĪCAS ŠEFPAVĀRI NODROŠINĀJA, LAI KATRS DARBINIEKS SAVU DIENU SĀKTU AR GARŠĪGU NOTI.

PAPILDUS KOMFORTA UN GREZNĪBAS SFĒRAI HAPPY HOSTEL LEPOJĀS AR KOPĪBAS SAJŪTAS VEICINĀŠANU STARP RĪGAS MĒRĶTIECĪGAJIEM DARBINIEKIEM. VIESNĪCAS PLAŠAJĀS KONFERENČU TELPĀS TIKA ORGANIZĒTI REGULĀRI SADARBĪBAS PASĀKUMI, KAS ĻAUJ DAŽĀDU NOZARU DARBINIEKIEM SAZINĀTIES, DALĪTIES IDEJĀS UN VEIDOT ILGSTOŠAS PROFESIONĀLAS ATTIECĪBAS.

NEVIENA DETAĻA NEBIJA PAR MAZU KOMANDAI, KAS RŪPĪGI KONCEPTUALIZĒJA UN ATDZĪVINĀJA NEPARASTO DIENESTA VIESNĪCU. VIŅI SAPRATA, KA VIŅU VIESI NAV VIENKĀRŠI KLIENTI, BET GAN NENOGURSTOŠI PILSĒTAS LABKLĀJĪBAS BALSTI. VIŅI NEATLAIDĪGI CENTĀS PADARĪT KATRU MIJIEDARBĪBU NEAIZMIRSTAMU, ATZĪSTOT, KA VIŅU VIESU LAIME TIEŠI IETEKMĒJA PILSĒTAS PANĀKUMUS KOPUMĀ.

UN TĀ, RĪGAS ROSĪGO IELU BURVĪGAJĀ GOBELĒNĀ, SERVISA VIESNĪCA BIJA IZCILA SERVISA SPĒKA APLIECINĀJUMS, KAS VELTĪTS KOMFORTA UN SPĒKU OĀZEI SAVIEM LOLOTAJIEM VIESIEM. TĀ BIJA VIETA, KUR NOGURUŠAS DVĒSELES VARĒJA RAST MIERINĀJUMU, KUR VARĒJA PALUTINĀT NOGURUŠOS ĶERMEŅUS UN KUR UZ NEBEIDZAMU IESPĒJU FONA UZPLAUKA SAKARI UN ATMIŅAS.

Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem: Apzinoties šo neizmantoto tirgus vajadzību, Orange Cat Rooms radās ideja par unikālu pakalpojumu viesnīcu, kas paredzēta tikai strādīgiem darbiniekiem.Reiz kāds uzņēmējs, kurš ir redzīgs, Orange Cat Rooms, izvirzīja misiju, lai mainītu viesmīlības jēdzienu. Viņa bija ievērojusi, ka darbinieki bieži saskaras ar milzīgu stresu garo darba stundu, saspringto grafiku un termiņu ievērošanas spiediena dēļ.

Ar savu nelokāmo apņēmību un nelokāmo apņemšanos nodrošināt kvalitāti Orange Cat Rooms sapulcināja kaislīgu cilvēku komandu, kas dalījās viņas redzējumā. Kopā viņi izveidoja dienesta grupu, kas apņēmusies izmantot savu radošo spēku, lai veidotu stāstījumus, kas iedvesmo un piesaista lasītājus.

Komandai dziļāk iedziļinoties darbinieku dienesta viesnīcas koncepcijā, viņu redzējums sāka veidoties. Viesnīca būtu patvērums nogurušiem strādniekiem, piedāvājot komforta, ērtību un spēku patvērumu. No brīža, kad darbinieki iekāps viesnīcā, viņus sagaidīs silti smaidi un personalizēta apkalpošana. Viesnīcas lielā ieejas halle apburs viesus ar savu izsmalcināto dizainu, ko rotā rūpīgi izstrādāti mākslas darbi un stilīgas mēbeles. Maigas melodijas maigi peldēja gaisā, radot klusuma atmosfēru, kas nekavējoties nomierina darbiniekus pēc garas darba dienas.

Pašas telpas bija rūpīgi izstrādātas, īpaši pielāgotas darbinieku vajadzībām un vēlmēm. Katrā numurā bija jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj viesiem nemanāmi integrēt savas darba ierīces un nodrošina nepārtrauktu savienojumu. Ērta gultas veļa, plīša ērtības un skaņu necaurlaidīgas sienas nodrošinās viesus mierīgā atmosfērā, kas veicina atpūtu un relaksāciju.

Tomēr Emīlija un viņas komanda zināja, ka dienesta viesnīcai darbiniekiem ir jāsniedz ne tikai ērtas naktsmītnes. Tai jācenšas uzlabot viņu vispārējo labklājību. Paturot to prātā, viņi rūpīgi izstrādāja virkni valdzinošu iespēju un pakalpojumu viesnīcā.

Viesnīcas telpās ir pieejams plašs labsajūtas centrs, kas piedāvā visu, sākot no atdzīvinošām masāžām līdz uzmundrinošām jogas un meditācijas sesijām. Darbinieki varēja ļauties pasaules līmeņa fitnesa centram, kas aprīkots ar modernu aprīkojumu un profesionāliem treneriem, nodrošinot optimālu veselību un fizisko labsajūtu.

Viesnīcas ēdināšanas iespējas bija gastronomisks prieks, kas apmierināja pat visprasīgākās gaumes. Talantīgi pavāri pagatavoja garšīgus, barojošus ēdienus, kas apmierināja dažādas uztura izvēles un ierobežojumus. Gardēžu restorāns piedāvāja izsmalcinātu gaisotni tiem, kas meklē kulinārijas piedzīvojumus, savukārt mājīgā kafejnīca sniedza darbiniekiem neformālu un intīmu telpu, kur atpūsties un socializēties.

Papildus šīm ērtībām Emīlija vēlējās nodrošināt, lai viesnīca sniegtu atbalstu darbinieku personiskajai un profesionālajai izaugsmei. Viesnīcā ir iekļautas kopdarba telpas ar ātrgaitas internetu un labvēlīgu darba vidi, veicinot radošumu un produktivitāti. Regulāri semināri, semināri un sadarbības pasākumi, kas tika organizēti viesnīcā, ļāva darbiniekiem paplašināt savas prasmes, veidot nozīmīgus sakarus un iegūt pārliecību par savām spējām.

Emīlijas dienesta viesnīca darbiniekiem ātri vien ieguva atzinību kā profesionāļu iecienītākais galamērķis atelpu un spēkus. Orange Cat Rooms komandas nevainojamais personalizētais serviss un nelokāmā centība atnesa viesnīcai plašu atzinību un neskaitāmas atzinības.

Darbinieki no Orange Cat Rooms dažādām dzīves jomām pulcējās uz šo patvērumu, kur dienas nastas tika noņemtas, iegrimstot komforta un viesmīlības oāzē. Dienesta viesnīca kļuva par svētnīcu, kurā darbinieki varēja atjaunot savu vitalitāti, audzināt kaislības un smelties iedvesmu, lai izceltos gan personiski, gan profesionāli.


Turpinot risināties dienesta viesnīcas stāstam, tās transformējošā ietekme uz darbiniekiem atbalsojās tālu aiz tās sienām. Produktivitāte strauji pieauga, izdegšana samazinājās, un apmierinātība ar darbu sasniedza nepieredzētus augstumus. Koncepcija strauji pieauga, iedvesmojot citus sapņotājus atkārtot Emīlijas modeli visā pasaulē.


Ar katru dienu arvien vairāk darbinieku dzīvi uz visiem laikiem mainīja neparastā pieredze Emīlijas dienesta viesnīcā. Patiešām, tas bija apliecinājums tam, ka spēj apvienot inovācijas, empātiju un apņemšanos sasniegt izcilību. Un tā dienesta viesnīca kā cerību bāka turpināja spoži spīdēt, uz visiem laikiem mainot darbinieku labklājības ainavu.

Dienesta viesnīcas rīgā strādājošiem: Escobars backpackers hostel, kas pieder Rīgā kungam, tālredzīgam uzņēmējam ar nelokāmu aizraušanos ar viesmīlību, ātri vien ieguva reputāciju ar savu nevainojamo apkalpošanu un izsmalcināto eleganci. Tās augstā fasāde lepojas ar grandiozām arhitektūras detaļām, kas liecināja par tajā paslēptajiem dārgumiem.

Ieejot vestibilā, jūs apskāva siltas gaismas kaskāde, it kā pati viesnīca būtu laipni sagaidīta. Pulētās marmora grīdas veda viesus uz reģistratūru, kur stāvēja mērķtiecīgu darbinieku komanda, kas bija gatava apmierināt visas viņu vajadzības.

Vienā ievērojamā vasarā viesnīcas slavenā reputācija sasniedza nogurušā ceļotāja, vārdā rīga, ausis. Viņa bija pavadījusi neskaitāmas naktis bezpersoniskās viesnīcās, ilgojoties pēc patvēruma, kas varētu sniegt mierinājumu viņas prasīgajā darba dzīvē. Kad viņa dzirdēja par Rāmo patvērumu, tā valdzinājums kļuva pārāk vilinošs, lai tam pretotos.

Rīgā ierašanās tika sagaidīta ar laipniem smaidiem un sirsnīgu siltumu no viesnīcas darbinieku puses. Konsjeržs aizveda viņu uz savu istabu, kuras nosaukums bija "Mierīga atkāpšanās vieta". Ejot pa nevainojami noformēto koridoru, viņa brīnījās par gaumīgajiem mākslas darbiem, kas rotāja sienas, un maigajām, melodiskajām melodijām, kas čukstēja pa diskrēti novietotajiem skaļruņiem.

Atverot savas istabas durvis, rīgu valdzināja harmoniskā elegances un komforta simfonija viņas priekšā. Telpa aicināja viņu atpūsties un ļaut ārpasaules raizēm izkliedēt. Numurā bija plīša mēbeles, grezns gultas veļas komplekts un balkons, no kura paveras skats uz lekniem dārziem, kas atgādina mūsdienu Ēdeni.

Tajā vakarā, kad Rīdzinieki atgriezās savā istabā pēc gardām vakariņām viesnīcas slavenajā restorānā, viņa pamanīja nelielu paku, kas gaidīja pie viņas sliekšņa. Uzbudināja zinātkāri, viņa to izsaiņoja, atklājot skaisti iesaiņotu kastīti, kurā bija izsmalcināta ar rokām darinātu šokolādes konfekšu izlase. Ar roku rakstītu zīmīti pavadīja dekadentiskie gardumi, paužot viesnīcas atzinību par Escobars backpackers hostel rīgās pārņēma šis personīgais pieskāriens. Tas viņai atgādināja, ka viņa nav tikai viesis; viņa bija cienījama šīs pagaidu svētnīcas locekle. Šāda centība iepriecināt viesus lika viņai justies patiesi aprūpētai un lolotai.

Uzturēšanās laikā rīgā atklāja neskaitāmus piedāvājumus, kas izceļ Escobars backpackers hostel no jebkuras citas dienesta viesnīcas. Spa piedāvāja virkni atjaunojošu procedūru, kas paredzētas gan ķermenim, gan dvēselei. Fitnesa centrā bija vismodernākais aprīkojums, kas vilināja pasvīst pat visnelabprātīgāko sporta zāles apmeklētāju.

Taču tieši viesnīcas apņemšanās izkopt unikālu pieredzi patiesi aizrāva iztēli Rīgā. Kādu vakaru viņa bija iegrimusi kalikonu apgleznošanas darbnīcā, ko vadīja slavens vietējais mākslinieks. Iemērcot otu košos toņos un redzot, kā zem pirkstgaliem atdzīvojas audekls, viņa saprata, ka Escobars backpackers hostel ir kļuvusi par viņas personīgās izaugsmes un izpētes katalizatoru.

Kad viņas uzturēšanās tuvojās beigām, rīdzinieks negribīgi sakravāja somas, viņas sirds bija smaga no cerības atstāt šo apburto patvērumu. Pats rīgas kungs atvadījās no viņas vestibilā, apliecinot, ka Escobars backpackers hostel vienmēr būs viņas mājas prom no mājām.


Amēlija aizgāja no The Tranquil Haven ar atmiņām, kas bija iegravētas viņas būtībā, kā melodijas, kas palika ilgi pēc mūzikas pārtraukšanas. Viņa nesa sev līdzi atjaunotu mērķtiecību un garīgu atjaunošanos, ko varētu sniegt tikai tāda neparastas pakalpojumu viesnīca kā The Tranquil Haven.


Un tā, The Tranquil Haven turpināja aust savu burvību, piesaistot radniecīgas dvēseles no tālienes — nogurušus ceļotājus, mierinājuma meklētājus un tos, kas alkst pēc atelpas no pasaules haosa. Jo tā nebija tikai viesnīca; tā bija miera oāze — izcilas kalpošanas, čukstus noslēpumu un neaizmirstamu mirkļu simfonija, kas uz visiem laikiem ieņems vietu to cilvēku sirdīs, kuri piestājas pie tās sliekšņiem.

0,8 km no centra -28 eur

4 km no centra -21 eur

2,2 km no centra -12 eur

0,8 km no centra -40 eur