LV mūzikā, Lvint mūzikā, EN mūzikā, US mūzikā Kuldiga.lv ,visit facebook kuldīga,kuldīga novada homepage, twiter @kuldiga #lv

 1. Moderato mūzikā
mūzikā Moderato

Moderato mūzikā

Kurzeme un Liepāja. Moderato mūzikā 2023

Grupa Liepājā: Līvi dalībnieki

Naktsmītnes Kuldīgā
 • Moderato mūzikā
  Moderato mūzikā:Mūzikas termins, ko izmanto, lai norādītu uz mērenu skaņdarba tempu vai ātrumu. To bieži raksturo kā mērenu tempu, kas atrodas starp ātrāko allegro un lēnāko andante. Precīzs moderato temps var atšķirties atkarībā no konteksta un komponista nodoma.


  Parasti tas liecina par līdzsvarotu un kontrolētu tempu, kas nodrošina skaidrību un izteiksmi mūzikā. Tas ir daudzpusīgs tempa marķējums, kas sastopams dažādos mūzikas žanros un stilos mūzikā, sniedzot stabilitātes un saskaņotības sajūtu kopējā muzikālajā izpildījumā.


  Vai vēlaties nodarboties ar jogu, bet nezināt galveno Moderato, kas ir koka poza? Vai esat gatavs sākt cilāt svarus vai pārvērst šo pastaigu ap pieturu par skrējienu? Izmantojiet šos vienkāršos norādījumus.


  Bicep Twist, sagrābt svarus ar plaukstām pretī uz priekšu, pēdas zem gurniem. Noliec rokas mūzikā, pacel svarus pret pleciem. Nostipriniet elkoņus un nolaidiet svarus atpakaļ uz leju.


  Idealizējiet dēli, guliet uz sava pleca. Atbalstiet ķermeņa augšdaļu uz lejasdaļām pret grīdu. Līguma abs un dibens. Pakāpeniski paceliet vidu no zemes. Turiet 5 sekundes Moderato, tajā brīdī zemāk.


  Koka poza, stāviet taisni, pārvietojiet ķermeņa svaru uz labo pēdu ar notīrītu ceļgalu līdz krūtīm. Pagrieziet ceļgalu uz sāniem, piespiediet pēdas zoli pie teļa. Salieciet plaukstas mūzikā, kopā virs galvas. Turiet 5-10 elpas.


  Pietupieni, turiet kājas plecu platumā atdalītas, mugura taisna. Sagrieziet ceļus un nolaidiet pacēlumu tāpat kā tad Moderato, ja apsēžaties krēslā, turot ceļus pāri apakšstilbiem.


  Pilates simts, apsēdieties uz grīdas, kājas vienā līmenī, turot augšstilbu aizmuguri. Turiet paunci iekšā un pagrieziet uz leju līdz grīdai. Šobrīd nedaudz pagrieziet galvu un plecus uz augšu. Sūknējiet rokas uz augšu un uz leju sānos. Ieelpojiet 5 sekundes un izelpojiet 5 sekundes, līdz nospiežat 50 sūkņus. Sēdieties un atkārtojiet atkārtojumu mūzikā, lai iegūtu līdz pat 100.


  Pilates roll-Up, nogulieties uz muguras ar taisnām kājām, saliektām pēdām, rokas noliekot virs galvas uz grīdas. Nospiediet savu moo atpakaļ grīdā. Izelpojiet un, turot nabu iekšā, pakāpeniski atritiniet pa vienam skriemelim Moderato, līdz apsēdāties. Pamazām ritiniet atpakaļ uz leju. Atkārtoti veiciet 3 līdz 5 reizes.


  Sānu dēlis, nogulieties uz sāniem ar saliektu elkoni tieši zem lāča un izmantojiet vidējos muskuļus mūzikā, lai paceltu gurnus uz sānu dēli.


  Veidojiet labāk tālumā;a daudz labāk;aaugstāka;a stiprāka;uzlabots">uzlabots dibens, tāpat kā ātrslidotājs, kopā ar kājām zem gurniem, lec uz sāniem uz iztīrīto pēdu un pieskarieties pie labās rokas, lai grīda. Mainiet [Kustības dabā ir justies mūzikā]malas. Veiciet 3 komplektus pa 20.


  Tonizējiet paceles cīpslas, veiciet pacelšanu: turiet brīvos svarus, stāviet ar atdalītām pēdām gurnu platumā. Saliec gurnus, turot muguru taisnu. Virziet gurnus pretējā virzienā, nolaižot ķermeņa augšdaļu, līdz tā ir paralēla grīdai un svars atrodas zem ceļgaliem. Pakāpeniski atgriezieties mūzikā, sākuma stāvoklī. Veiciet 10 atkārtojumus - Moderato mūzikā.